3 Komentarze

  1. Swietny wpis! Naprawdę! Wlasnie takich blogow nam w naszym krajowym internecie brakowalo :) masz talent do pisania, a oprócz tego znasz tematykę o której się wypowiadasz, co niestety nie jest regula, co wnioskuje po moich obserwacjach innych, nawet bardzo znanych rodzimych blogerów i blogerek :) Trzymam kciuki za Ciebie, powodzenia! :)

  2. Tia, no wpis, naprawdę „świetny” nie ma co… polecam czytać wpisy, które się komentuje… aż łza się w oku kręci widząc ujęcia z Nepalu, świadomość ile ludzkich istnień pochłonęła natura, jest straszna… wyślę kilka smsów, mam nadzieję, że te kilka złotych pomoże tym biednym dzieciaczkom… niech każdy wysle….

  3. Tiaaa, dokładnie. Nie wiem czy świetnosć tego wpisu została opisana tak jak powinna, też mam wrażenie, że komentujący w ogóle nie spojrzał.
    Oczywiscie wpis wartosciowy bo informuje o tym, ze można pomóc. Mnie bardzo podoba się ta forma pomocy przez smy, bo mogę pomagać dzięki temu, że moja taryfa jest naprawe dobra, a te kilkanaście zlotych w miesiacu pomaga innym.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.