Indonezja. Dżakarta. Międzynarodowy Festiwal Java Jazz 2015. film

30. IMG_5612

Największy festiwal jazzowy na świecie. 300 zespołów, 17 scen, 3 dni muzyki w Jakarta Expo plus Wielkie Otwarcie, jam sessions i jazzowy Hotel Borobudur od parteru po ostatnie piętro.
W filmie zobaczymy gwiazdy, jak: Ron King Big Band, Chris Botti, Chaka Khan, Richard Bona, Dominik Bukowski Band & Sri Hanuraga, Ruth Sahanaya, Ginetta Vendetta, Afgan.

Czyli są i mocne polskie akcenty.zapraszam

3 Komentarze

  1. Indonezja to naprawdę piękny kraj beaz ściemy. Jak tylko kiedyś będę miał okazję to na pewno się tam wybiorę. Mam nadzieję, że to niedługo nastąpi. Jak tak patrzę, na te obrazki to pijechałbym tam natychmiast. Pozdrawiam i zazdroszczę ci kilku podrózy, które odbyłeś.

  2. Kiedyś myślałam, że jazz to nie jest muzyka dla mnie a dla jakichś nudziarzy w garniturach (z całym szacunkiem do noszacym garnitury, ale jednak większość takich ośób to zupełnie drętwe i sztywne osoby, zbyt poważne. No ale potem trafiłam na koncert małego, zaprzyjaźnionego zespołu, który właśnie poszedł w stronę jazzu. No i przekonałam się, że potrafi być on miły dla ucha.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.