Piękne włosy gejszy, czyli nowe trendy na MTP

1. IMG_2662

Najwyższa jakość naturalnych składników, ekskluzywna receptura, złote ręce fryzjera zapewniały wybitnym gejszom wstęp na dwór cesarski czy do pałaców najważniejszych osób w dawnej Japonii. Lśniące włosy, finezyjne uczesanie i wspaniały makijaż to zawsze, oprócz wyjątkowego kimona, były najważniejsze atrybuty gejszy.

Dzisiaj, na targach MTP w Poznaniu, spotkać możemy się z wyjątkową ofertą hiszpańskiej firmy Trendy Hair, która sięga do głębokiej japońskiej tradycji, oferując ekskluzywne, najwyższej jakości kosmetyki, których receptura oparta jest na japońskim żeńszeniu i norweskiej keratynie.

2. IMG_2644

Mnie, fotografa, zwabił niezwykły design wyrobów i całego stoiska, któremu patronuje poznańska firma Bea Beleza. Odważny, oparty na znakomitej fotografii, łączący, jak kosmetyki Trendy Hair, nowoczesność z tradycją.

3. IMG_2663

Rzesze kobiet (i mężczyzn) – wyjątkowa jakość ekologicznego produktu i nowy sposób myślenia hiszpańskich producentów.

Dbają oni w pierwszej kolejności o jakość naszych włosów. Słusznie, no bo przecież z pięknym, zdrowym włosem naprawdę możemy zaszaleć u fryzjera. A jak działa na nasze włosy Japoński Rytuał – zobaczyć można na licznych pokazach organizowanych przez Bea Beleza, w tym z udziałem specjalnego gościa, wybitnego fryzjera stylisty Pablo Alvareza. Jego klienci (pracował w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych czy na Kajmanach) to hiszpańska rodzina królewska, znani celebryci czy biznesmeni z najwyższej półki. Teraz w Poznaniu mamy jedyną okazję, by spotkać się z artystą fryzjerstwa i proponowanymi przez niego wyrobami Trendy Hair „Elastic Keratin with Ginseng”.

4. IMG_2669 Pablo Alvarez6. IMG_2674

Pablo Alvarez

Ja osobiście (i moje długie włosy z pewnością też) jestem zdecydowanie za takim myśleniem i sposobem działania jaki reprezentują Hiszpanie. Najpierw włosy, potem fryzura. Najpierw znakomita fotografia i design, potem sprzedaż. Ola!

 8. IMG_2698

Jerzy Pawleta, Poznań

MTP, LOOK/beautyVISION, 2014

9. IMG_2701

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.